شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی یه سر بیا
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی یه سر بیا به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی یه سر بیا و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی یه سر بیا از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی یه سر بیا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی یه سر بیا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است
تعریف مشتری
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی یه سر بیا اقدام نماید.
ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی یه سر بیا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی یه سر بیا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی یه سر بیا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و تماس تلفنی )به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی یه سر بیا برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی یه سر بیا را در پروفایل خود لغو کنند. در زمان خرید دقت کنید که قیمت و تاریخ بروز باشد – فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال خرید با تاریخ غیر بروز ندارد 
ارسال بسته
ارسال بسته به قوانین جدید شرکت ها و پست ارسال هرروزه در حال تغییر می باشد، کلیه محصولات شکستنی مسئولیت برعهده فرستنده می باشد ،از اینجا یه سر بیا با رعایت تمام استانداردهای شرکت ها بسته را ارسال و تمامی عوابق آن بر عهده خریدار می باشد و خرید لوازم شکستنی تست شده و به تائید شخص خریدار قبل ارسال می گردد.خرید از یه سر بیا یعنی قبول تمامی قوانین و اطلاع کامل از این قوانین می باشد. : به اطلاع خریداران محترم می رساند حمل کالای فروشگاه یه سر بیا توسط شرکتهای پست، تیپاکس و پیک انجام می شود. از مشتریان گرامی خواهشمند است حتما در زمان تحویل کالا در حضور نمایندگان شرکت های نامبرده، بسته ارسالی باز شود و پس از کنترل تعداد و مدل و انطباق با فاکتور خرید، رسید تحویل امضاء شود. بدیهی است موارد اعتراضی در زمان حضور نماینده حمل قابل پیگیری است و پس از تحویل کالا و دریافت رسید، مسئولیت به عهده مشتری گرامی است و فروشگاه یه سر بیا مسئول نمی باشد.
0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست